top of page
  • Obrázek autoraEVENTBOX

POUŠT, HVĚZDY A VELBLOUDI

Pobyt v pouštní oáze je ideální pro romantickou dovolenou nebo líbánky na odlehlém místě. Hosté tu mají možnost prožít tradiční dovolenou v poušti s nádechem luxusu pod hvězdným nebem. Rezorty nabízí intimní ubytování, wellness centra s hydroterapií a pestrou škálu venkovních aktivit, výpravy na velbloudech, jízdy terénními auty v dunách a procházky pouští. Denně se budete těšit na ukázky sokolnictví, lukostřelbu a ježdění na koni.


QASR AL ARAB DESSERT HOTEL, ABU DHABI

Hotel je postaven ve stylu elegantního pouštního hradu a nabízí klidné místo v poušti Liwa a dechberoucí panorama. Všechny luxusní pokoje jsou zařízeny v zemitých odstínech a mají posuvné skleněné dveře, které vedou na terasu s výhledem do pouště. Jejich součástí je hluboká vana, dešťová sprcha a nabídka polštářů. Hotel organizuje výpravy na velbloudech, jízdy terénními auty v dunách a procházky pouští.Anantara Qasr Al Sarab nabízí k využití také tenisový kurt a dětský klub pro nejmladší hosty. Mezi další aktivity patří jízda na koni, lukostřelba a jízda na horském kole.Součástí hotelu Anantara je restaurace Al Waha, která nabízí vybrané pokrmy arabské kuchyně, a také restaurace Suhail s nabídkou jídel inspirovaných francouzskou kuchyní. Lehká jídla se podávají v restauraci Ghadeer, která je umístěna na ostrůvku a je přístupná po mostech.Tento pouštní resort je vzdálen 2 hodiny jízdy od Abu Dhabi a nabízí Wi-Fi zdarma.PROČ SE NÁM LÍBÍ ?

Skutečná oáza pro duši a věřte, že tak dobře se nikde jinde nevyspíte ! Nečekejte nudu v poušti a po dni stráveném poznáváním pouště se můžete osvěžit ve venkovním bazénu obklopeném lehátky a palmami. Případně si můžete dopřát relaxační masáž v lázních Anantara nebo autentickou lázeň hammam.Pro více informací a rezervaci nás kontaktujte. Vás Eventbox

Comments


bottom of page