top of page

01/

Jen pro Tebe !

Záruka nejlepší ceny a personalizovaný servis od našich interních cestovních specialistů- Žádné skryté náklady a BONUS při každé rezervaci jako malé poděkování. 

02/

Hotely vybírané odborníky

Každý hotel je vybrán a zkontrolován našimi partnery, anonymní recenze a naše doporučení. .

03/

Exkluzivní nabídky hotelů

Až 50 % sleva na na námi vybrané hotely po celý rok a sezonní  tajné nabídky. Flexibilní storno podmínky.

Cestovní rady během covidu.

 

Pokud jde o samotné cestování, v tomto okamžiku je nejdůležitější bezpečnost a zdravý rozum, takže u všech nejnovějších rad o cestování a zdravotních opatřeních se prosím vyhněte internetové hysterii a použijte následující pravidelně aktualizované odkazy:

- Ministerstva zahraničních věcí 

- Světové zdravotnické organizace

- Seznamu zemí podle míry rizika nákazy MZČR 

 

Plánujete svou příští dovolenou?

 

Pokud se těšíte na dovolenou snad v bezpečnějších měsících, sestavili jsme seznam některých našich nejflexibilnějších pobytů, které budeme v příštích týdnech nadále přidávat, abychom zajistili maximální klid. Vše uvedené vám umožňuje zrušit pobytu až 48 hodin před přijezdem, aby byla zajištěna maximální přizpůsobivost (i když pro každý případ doporučujeme vždy zkontrolovat PODMÍNKY hotelu).

Aniž bychom chtěli znít jako vaši otravní rodiče, rozhodně zvažte cestovní pojištění, (pokud je to v tomto okamžiku vůbec možné). Podobně, pokud pochopitelně chcete odložit své cestovní plány, tvrdě pracujeme na zajištění dostupnosti a sazeb do konce  roku 2022. Toto je samozřejmě neustále se měnící situace, proto do této sekce přidáme další aktualizace a zajištujeme, aby  naše nabídky byly stále aktuální.

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás jako vždy telefonicky a můžete nám také poslat zprávu přes náš formulář. 

 

Zůstaňme pozitivní  :)

bottom of page