top of page
video inspirace zásnuby
líbánky 2018

Jistě, už jste spolu cestovali. Tentokrát je to ale jiné. Vaše líbánky by měly být plně nabitou oslavou vašich společných životů a vaší první velkou cestou po velkém „já ano.“ Ale protože páry přicházejí v různých podobách, velikostech, věku a variantách, cesta, na kterou se chystáte vydat by měla odrážet, kdo skutečně jste, a ne to, co vám katalog říká abyste byli. Můžete cítit velký tlak. Koneckonců, dbát na to, aby byl každý detail dokonalý – po všech stresech a námaze při organizaci vaší svatby – může způsobit ještě větší stres. Takže ať už máte či nemáte představu kam chcete jet, jsem připravena vám pomoci. 

I já jsem věčný romantik !  A proto mě baví vytvářet ojedinělé svatební  líbánky. Nenabízím zájezdy. Zprostředkuji vám luxusní ubytování podle naplánovaného termínu a k tomu dostanete tipy na zajímavé romantické zážitky. Mám dlouholeté a ověřené kontakty po celém světě.

Kde je prožít, aby to stálo za to? Líbánky by měly být nezapomenutelné, ať už je to odpočinek  v luxusním hotelu na soukromém ostrově nebo ubytování v exotickém místě s dobrodružstvím. Výběr místa, kam vyrazíte, je proto klíčový. Se mnou se vyhnete  turistickým davům a  máte záruku nejlepší kvality plus extra výhody. Beru v úvahu váš rozpočet a vaše preference. Jakmile budete mít bližší představu, obraťte se na mě. Vaše líbánky budou stejně jedinečné jako jste vy sami. :)

                                                                                                   

                                                                                                  Soňa  

NAŠE INSPIRACE 

POMÁHÁME VÁM NAJÍT TO SPRÁVNÉ MÍSTO.

6 MĚST, 12 ZEMÍ, 24 POBŘEŽÍ, 40 DOBRODRUŽSTVÍ

Kalendář

Kdy a kam se vydat na líbánky? 

kalendář svatebních cest
LEDEN

LEDEN

Pláž: Langkawi, Malajsie Město: New York Něco jiného: Polární zář, Norsko, Finsko.

ÚNOR

ÚNOR

Pláž: Maledivy, Kostarika Město: Benátky Něco jiného: karneval v Riu

BŘEZEN

BŘEZEN

Pláž: Phuket nebo Krabi, Thajsko Město: Miami Něco jiného: Indie

DUBEN

DUBEN

Pláž: Mexiko, Omán Město: Řím Něco jiného: Borneo & Kuala Lumpur

KVĚTEN

KVĚTEN

Pláž: Turks and Caicos, Malta Město: Paříž Něco jiného: Kambodža a Vietnam

ČERVEN

ČERVEN

Pláž: Tahiti, Sardinie Město: Las Vegas Něco jiného: Island

ČERVENEC

ČERVENEC

Pláž: Bali, Sicílie Město: Porto Něco jiného: Aljaška

SRPEN

SRPEN

Pláž: Havajské ostrovy, Algarve Město: Singapur Něco jiného: Africké Safari

ZÁŘÍ

ZÁŘÍ

Pláž: Srí Lanka, Mykonos Město: Istanbul Něco jiného: Maroko

ŘÍJEN

ŘÍJEN

Pláž: Mauritius, Borneo Město: Marrákeš Něco jiného: Patogónie

LISTOPAD

LISTOPAD

Pláž: Seychelly, Myanmar Město: Dubaj Něco jiného: Jižní Afrika

PROSINEC

PROSINEC

Pláž: Fiji, Thajsko Město: Hong Kong Něco jiného: Himaláje, Japonsko

TOP DESTINACE

Top destinace líbánky

TROPICKÉ ODLEHLÉ OSTROVY

Pobyty na soukromých ostrovech patří k neoblíbenějším.Chcete-li  utéct od civilizace, tak pouze pro vás máme připravenou kolekci exkluzivních a luxusních hotelů, které stojí za to navštívit. Od ekologicky šetrných míst v Thajském zálivu až po ultra-luxusní pobyty v Karibiku, které slibují romantiku a dokonalou relaxaci  na izolovaných a soukromých ostrovech.   

SOUKROMÉ AFRICKÉ SAFARI

Ve vnitrozemském přístavu, odděleném silnou řekou Zambezi, najdete dvě z našich oblíbených destinací pro nezapomenutelné Safari; Zambii a Zimbabwe. Vybrali jsme oblíbené intimní kempy skryté míle od civilizace, kde se nacházejí, a to doslova, sloni na vašem prahu.

PLÁŽ, MOŘE A SLUNÍČKO 

Od sopek a chrámů na Jávě, až po pláže na ostrově Lombok a rýžová pole na Bali... Takže, odkud začneme? Každou svatební cestu umíme přizpůsobit vašim představám, ale náš současný favorit začíná na krásném ostrově Jáva...  

VÍNO, JÍDLO A  MOŘE  

Toskánsko a Amalfi patří k nejkouzelnějším místům v Itálii. S námi můžete začít na severu Itálie v  malebném kraji s upravenými vinicemi, stříbřitými olivovými háji a alejemi štíhlých cypřišů. Užívat si místní pohodu se skleničkou dobrého vína v ruce je snem snad každého požitkáře. Čím déle, tím lépe. 

POUŠT, HVĚZDY A VELBLOUDI  

Pobyt v pouštní oáze  je ideální pro romantickou dovolenou na odlehlém místě. Hosté tu mají možnost prožít tradiční dovolenou v poušti s nádechem luxusu pod hvězdným nebem. Rezorty nabízí intimní ubytování, wellness centra s hydroterapií a pestrou škálu venkovních aktivit, výpravy na velbloudech, jízdy terénními auty v dunách a procházky pouští.  Denně se budete těšit na ukázky sokolnictví, lukostřelbu a ježdění na koni.

Please reload

JAK REZERVOVAT

Jde vám hlava kolem ze všech svatebních příprav a rad ? Pomůžeme vám. S našimi dlouholetými zkušenostmi sestavíme dokonalou romantickou cestu. Budete o krok blíže k splnění snu, a to v klidu a bez stresu. Podívejte se na náš jednoduchý proces rezervace, zavolejte nebo se zeptejte online. Délka vašeho pobytu závisí jen a jen na Vás, sami si vyberete jaký hotel byste rádi navštívili. My jsme připraveni na všechny varianty, na kratší i delší pobyt. Cena se může měnit v závislosti na termínu.  V naší nabídce je zahrnuto: naplánování itineráře, asistence a ubytování v luxusním hotelu. 

Romantické a svatební cesty

Grace Hotel Santorini I The Proposal

Grace Hotel Santorini I The Proposal
Hledat video...
Grace Hotel Santorini I The Proposal
03:16
Přehrát video

Grace Hotel Santorini I The Proposal

The Oberoi Amarvilas, Agra.
04:58
Přehrát video

The Oberoi Amarvilas, Agra.

Four Seasons Bora Bora - The Pearl of the Pacific
02:24
Přehrát video

Four Seasons Bora Bora - The Pearl of the Pacific

Nenašli jste co jste hledali ? 

Jen proto, že to není tady, neznamená, že to neumíme. 

bottom of page