top of page

Přemýšlite co zažít příště, nemáte čas vyhledávat vhodné ubytování  a hledáte maximální servis ? 

Pomůžeme vám najít  ty nejlepší zážitky a butikové hotely na světě !

Jakmile známe vaše preference, budete s námi poznávat svět jak chcete jenom vy.

Při navrhování luxusního zážitku je důležité hledat produkt nejvyšší kvality (často založený na designu, vyvolávající emoce spotřebitelů nebo exkluzivitě místa  

LUXUSNÍ HOTELY
naše
služby

Profesionální přístup a VIP služby

Specializujeme se na luxusní hotely 

Široký výběr destinací a hotelů na míru

Nové trendy a exkluzivní zážitky

Nabízíme doplňkové služby a asistenci.

 

Pomáháme vám najít ten nejlepší butikový nebo luxusní hotel podle vašich představ.  Od víkendových pobytů až po rodinnou dovolenou pro vás připravíme nejlepší luxusní  pobyty v ověřených hotelích.  Jsme certifikovaní partneři vybraných hotelových řetězců a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Žádné skryté náklady a s naším osobním přístupem u nás máte vždy možnost srovnání dostupných cen.

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás jako vždy telefonicky nebo nám můžete poslat zprávu přes náš formulář níže. 

Vyžádat si nabídku

Děkujeme za odeslání!

zádost o nabídku
A VÍTE KAM ? 
destinace
A JAK PRACUJEME ? 

Díky našim kontaktům, zkušenostem a dlouhodobé spolupráci s luxusními hotely a cestovnimi kancelářemi vám umíme nabídnout to nejlepší na trhu.  Každý návrh cesty je originálem připraveným pouze pro vás a poskytne vám i inspiraci k nezapomenutelným zážitkům a rady na cestu. Upřímně vám povíme, co si o daném hotelu, ostrově nebo letecké společnosti myslíme. Nabídky prezentujeme takové, jaké doopravdy jsou a zohledňujeme poměr ceny x kvalita. Vašemu zadání se věnujeme s veškerou kreativitou a diskrétností. Pokud nemáte úplně jasnou představu, je na místě detailnější rozhovor, který nám pomůže definovat vaše přání a požadavky. Umíme správně komunikovat a předcházíme zbytečným nedorozuměním. Poskytneme vám rady a tipy na základě našich vlastních zkušeností z cest. Máte-li zájem o přípravu cesty na míru, fungujeme na bázi vratné zálohy. Sdělíte nám vaše požadavky, my zjistíme, zda jsou reálné, vybereme vratnou zálohu, kterou vracíme  zpět  v momentě prodeje služby. Pro stále klienty, kteří s námi opakovaně cestují, je vytvoření nabídek ZDARMA.  

jak pracujeme ?
NAŠE INSPIRACE 
naše inspirace
blog cesty
bottom of page