top of page

Přemýšlite co zažít příště, nemáte čas vyhledávat vhodné ubytování  a hledáte maximální servis ? 

Pomůžeme vám najít  ty nejlepší zážitky a butikové hotely na světě !

Jakmile známe vaše preference, budete s námi poznávat svět jak chcete jenom vy.

Proměníme vaše sny v realitu.

Při navrhování luxusního zážitku je důležité hledat produkt nejvyšší kvality (často založený na designu, vyvolávající emoce spotřebitelů nebo exkluzivitě místa  

LUXUSNÍ HOTELY
naše
služby

Profesionální přístup a VIP služby

Specializujeme se na luxusní hotely 

Široký výběr destinací a hotelů na míru

Nové trendy a exkluzivní zážitky

Nabízíme doplňkové služby a asistenci.

 

"Pomáháme vám najít ten nejlepší butikový nebo luxusní hotel podle vašich představ.  Od víkendových pobytů až po rodinnou dovolenou pro vás připravíme nejlepší luxusní  pobyty v ověřených hotelích.  Jsme certifikovaní partneři vybraných hotelových řetězců a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Žádné skryté náklady a s naším osobním přístupem u nás máte vždy možnost srovnání dostupných cen.

KORONAVIRUS covid-19 -update

Pokud se těšíte na dovolenou snad v bezpečnějších měsících, sestavili jsme seznam některých našich nejflexibilnějších pobytů, které budeme v příštích týdnech nadále přidávat, abychom zajistili maximální klid. Vše uvedené vám umožňuje zrušit pobytu až 48 hodin před přijezdem, aby byla zajištěna maximální přizpůsobivost (i když pro každý případ doporučujeme vždy zkontrolovat PODMÍNKY hotelu).

Aniž bychom chtěli znít jako vaši otravní rodiče, rozhodně zvažte cestovní pojištění, (pokud je to v tomto okamžiku vůbec možné). Podobně, pokud chcete odložit své cestovní plány, tvrdě pracujeme na zajištění dostupnosti a sazeb do konce  roku 2021. Toto je samozřejmě neustále se měnící situace, proto do této sekce přidáváme další aktualizace a zajištujeme, aby byli všechny naše nabídky stále aktuální.

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás jako vždy telefonicky a můžete nám také poslat zprávu přes náš formulář

Vyžádat si nabídku
arrow&v

Děkujeme za odeslání!

zádost o nabídku
A VÍTE KAM ? 
destinace
A JAK PRACUJEME ? 

Díky našim kontaktům, zkušenostem a dlouhodobé spolupráci s luxusními hotely a cestovnimi kancelářemi vám umíme nabídnout to nejlepší na trhu.  Každý návrh cesty je originálem připraveným pouze pro vás a poskytne vám i inspiraci k nezapomenutelným zážitkům a rady na cestu. Upřímně vám povíme, co si o daném hotelu, ostrově nebo letecké společnosti myslíme. Nabídky prezentujeme takové, jaké doopravdy jsou a zohledňujeme poměr ceny x kvalita. Vašemu zadání se věnujeme s veškerou kreativitou a diskrétností. Pokud nemáte úplně jasnou představu, je na místě detailnější rozhovor, který nám pomůže definovat vaše přání a požadavky. Umíme správně komunikovat a předcházíme zbytečným nedorozuměním. Poskytneme vám rady a tipy na základě našich vlastních zkušeností z cest. Máte-li zájem o přípravu cesty na míru, fungujeme na bázi vratné zálohy. Sdělíte nám vaše požadavky, my zjistíme, zda jsou reálné, vybereme vratnou zálohu, kterou vracíme  zpět  v momentě prodeje služby. Pro stále klienty, kteří s námi opakovaně cestují, je vytvoření nabídek ZDARMA.  

jak pracujeme ?
NAŠE INSPIRACE 
naše inspirace
blog cesty