Přemýšlite co zažít příště, nemáte čas vyhledávat vhodné ubytování  a hledáte maximální servis ? 

Pomůžeme vám najít  ty nejlepší zážitky a butikové hotely na světě !

Jakmile známe vaše preference, budete s námi poznávat svět jak chcete jenom vy.

Proměníme vaše sny v realitu.

Při navrhování luxusního zážitku je důležité hledat produkt nejvyšší kvality (často založený na designu, vyvolávající emoce spotřebitelů nebo exkluzivitě místa  

LUXUSNÍ HOTELY

 

" Pomáháme vám najít ten nejlepší butikový nebo luxusní hotel podle vašich představ.  Od víkendových pobytů až po rodinnou dovolenou pro vás připravíme nejlepší luxusní  pobyty v ověřených hotelích.  Jsme certifikovaní partneři vybraných hotelových řetězců a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Žádné skryté náklady a s naším osobním přístupem u nás máte vždy možnost srovnání dostupných cen."

naše
služby
A VÍTE KAM ? 
 
A JAK PRACUJEME ? 

Díky našim kontaktům, zkušenostem a dlouhodobé spolupráci s luxusními hotely a cestovnimi kancelářemi vám umíme nabídnout to nejlepší na trhu.  Každý návrh cesty je originálem připraveným pouze pro vás a poskytne vám i inspiraci k nezapomenutelným zážitkům a rady na cestu. Upřímně vám povíme, co si o daném hotelu, ostrově nebo letecké společnosti myslíme. Nabídky prezentujeme takové, jaké doopravdy jsou a zohledňujeme poměr ceny x kvalita. Vašemu zadání se věnujeme s veškerou kreativitou a diskrétností. Pokud nemáte úplně jasnou představu, je na místě detailnější rozhovor, který nám pomůže definovat vaše přání a požadavky. Umíme správně komunikovat a předcházíme zbytečným nedorozuměním. Poskytneme vám rady a tipy na základě našich vlastních zkušeností z cest. Máte-li zájem o přípravu cesty na míru, fungujeme na bázi vratné zálohy. Sdělíte nám vaše požadavky, my zjistíme, zda jsou reálné, vybereme vratnou zálohu, kterou vracíme  zpět  v momentě prodeje služby. Pro stále klienty, kteří s námi opakovaně cestují, je vytvoření nabídek ZDARMA.  

 
NAŠE INSPIRACE 
 
 

© 2013-2020 EVENTBOX

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now