Přemýšlite co zažít příště, nemáte čas vyhledávat vhodné ubytování  a hledáte maximální servis ? 

Pomůžeme vám najít  ty nejlepší zážitky a butikové hotely na světě !

Jakmile známe vaše preference, budete s námi poznávat svět jak chcete jenom vy.

Proměníme vaše sny v realitu.

Při navrhování luxusního zážitku je důležité hledat produkt nejvyšší kvality (často založený na designu, vyvolávající emoce spotřebitelů nebo exkluzivitě místa  

LUXUSNÍ HOTELY
naše
služby

 

"Pomáháme vám najít ten nejlepší butikový nebo luxusní hotel podle vašich představ.  Od víkendových pobytů až po rodinnou dovolenou pro vás připravíme nejlepší luxusní  pobyty v ověřených hotelích.  Jsme certifikovaní partneři vybraných hotelových řetězců a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Žádné skryté náklady a s naším osobním přístupem u nás máte vždy možnost srovnání dostupných cen.

KORONAVIRUS covid-19 -update

Pokud se těšíte na dovolenou snad v bezpečnějších měsících, sestavili jsme seznam některých našich nejflexibilnějších pobytů, které budeme v příštích týdnech nadále přidávat, abychom zajistili maximální klid. Vše uvedené vám umožňuje zrušit pobytu až 48 hodin před přijezdem, aby byla zajištěna maximální přizpůsobivost (i když pro každý případ doporučujeme vždy zkontrolovat PODMÍNKY hotelu).

Aniž bychom chtěli znít jako vaši otravní rodiče, rozhodně zvažte cestovní pojištění, (pokud je to v tomto okamžiku vůbec možné). Podobně, pokud chcete odložit své cestovní plány, tvrdě pracujeme na zajištění dostupnosti a sazeb do konce  roku 2021. Toto je samozřejmě neustále se měnící situace, proto do této sekce přidáváme další aktualizace a zajištujeme, aby byli všechny naše nabídky stále aktuální.

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás jako vždy telefonicky a můžete nám také poslat zprávu přes náš formulář

Vyžádat si nabídku
arrow&v

A VÍTE KAM ? 
 • EVROPA

  Nikdy nic nemůžete pokazit s hlavními městy, ale zkuste i uvažovat o historických městech jako jsou Budapešť, Dubrovník, Riga, Edinburgh, Amsterdam, Mnichov a Kodaň. Za moderním uměním můžete vyrazit do Bilbaa, překvapí vás stejně jako Porto s jeho magickou atmosférou.

  Dáváte přednost vodě ? Baltské moře a Středozemní moře jsou perfektní destinace pro výletní plavby.

 • ASIE 

  Krásná příroda je jedním z hlavních faktorů růstu luxusních poptávek a najdete ji v Thajsku, Vietnamu, Singapuru, Hongkongu, Číně a Indii. Hledáte něco jiného? Doporučujeme Kambodžu, Japonsko, Jižní Koreu, Myanmar a Malajsii. Asie má úžasné pláže, čistou vodu, mnoho možností pro vodní sporty a skvělé jídlo. Také stále více  výletních linek pořádá plavby ze Singapuru, Hong Kongu a Šanghaje.

 • USA

  Amerika má svou jedinečnou podobu. Každý z nás jí propadl v nějakém směru a rozhodně stojí za několik návštěv. Ať uz jste filmový fanoušek, milovník hudby, povinností srdcaře je navštívit místa, na kterých se odehrávaly jeho nejoblíbenější filmy. Pojedte s námi na udílení hudebních nominací Grammy Awards a staňte se naším VIP hostem!

 • KANADA

  Buďte překvapeni velkými kanadskými městy, jako jsou Toronto, Montreal a Vancouver. Kanada je určitě zemí pro milovníky přírody, národních parků a ostrova Vancouver. Divoká zvěř je tady úžasná. Nebo zkuste plavbu na Aljašce, která odplouvá ze Seattlu nebo Vancouveru.

 • NOVÝ ZÉLAND A AUSTRÁLIE

  Tyto země jsou na seznamu všech věcí a stojí za dlouhou cestu letadlem. Dopravci nyní létají  z některých evropských měst přímo do Melbourne, Sydney nebo Aucklandu. Jedinečná příroda je hlavním důvodem k návštěvě těchto zemí. Mnoho filmů bylo natočeno právě zde v horách a ve vnitrozemí právě díky její kráse.

 • JIŽNÍ AMERIKA

  Ať už chcete uniknout světu na cestě po Patagónii, naučit se fotografovat na expedici za velrybami, ochutnat nejlepší chilská vína, či nalézt naplnění na výpravě do Amazonie či Mexika, zajistíme Vám exkluzivní cestovatelský zážitek – přesně takový, jaký jste si představovali.

 
A JAK PRACUJEME ? 

Díky našim kontaktům, zkušenostem a dlouhodobé spolupráci s luxusními hotely a cestovnimi kancelářemi vám umíme nabídnout to nejlepší na trhu.  Každý návrh cesty je originálem připraveným pouze pro vás a poskytne vám i inspiraci k nezapomenutelným zážitkům a rady na cestu. Upřímně vám povíme, co si o daném hotelu, ostrově nebo letecké společnosti myslíme. Nabídky prezentujeme takové, jaké doopravdy jsou a zohledňujeme poměr ceny x kvalita. Vašemu zadání se věnujeme s veškerou kreativitou a diskrétností. Pokud nemáte úplně jasnou představu, je na místě detailnější rozhovor, který nám pomůže definovat vaše přání a požadavky. Umíme správně komunikovat a předcházíme zbytečným nedorozuměním. Poskytneme vám rady a tipy na základě našich vlastních zkušeností z cest. Máte-li zájem o přípravu cesty na míru, fungujeme na bázi vratné zálohy. Sdělíte nám vaše požadavky, my zjistíme, zda jsou reálné, vybereme vratnou zálohu, kterou vracíme  zpět  v momentě prodeje služby. Pro stále klienty, kteří s námi opakovaně cestují, je vytvoření nabídek ZDARMA.  

 
NAŠE INSPIRACE 
 
 
 

© 2013-2021 EVENTBOX