© 2013-2019 EVENTBOX

  • White Facebook Icon

 

Nemáte čas vyhledávat vhodné ubytování  a hledáte maximální servis ?

Jsme cestovní poradci na luxusní cestování  a navrhujeme cesty podle vašich zájmů a priorit. 

Naše zkušenosti, dlouhodobá spolupráce s luxusními hotely, vybranými cestovními kancelářemi a exkluzivními dodavateli

po celém světě nám poskytuje zdroje, ze kterých můžeme čerpat a přivést vás k dokonalým zážitkům.

Jakmile známe vaše preference, budete s námi poznávat svět jak chcete jenom vy. :) 

LUXUSNÍ HOTELY

 

Pomáháme vám najít ten nejlepší butikový nebo luxusní hotel podle vašich představ.  Od víkendových pobytů až po rodinnou dovolenou pro vás připravíme nejlepší luxusní  pobyty v ověřených hotelích.  Jsme certifikovaní partneři vybraných hotelových řetězců a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Žádné skryté náklady a s naším osobním přístupem u nás máte vždy možnost srovnání dostupných cen.

naše
služby
A VÍTE KAM ? 

.......a kam ?  

Nikdy nic nemůžete pokazit s hlavními městy, ale zkuste i uvažovat o historických městech jako jsou Budapešť, Dubrovník, Riga, Edinburgh, Amsterdam, Mnichov a Kodaň. Za moderním uměním můžete vyrazit do Bilbaa, překvapí vás stejně jako Porto s jeho magickou atmosférou.

Dáváte přednost vodě ? Baltské moře a Středozemní moře jsou perfektní destinace pro výletní plavby.

EVROPA

Buďte překvapeni velkými kanadskými městy, jako jsou Toronto, Montreal a Vancouver. Kanada je určitě zemí pro milovníky přírody, národních parků a ostrova Vancouver. Divoká zvěř je tady úžasná. Nebo zkuste plavbu na Aljašce, která odplouvá ze Seattlu nebo Vancouveru.

KANADA

Krásná příroda je jedním z hlavních faktorů růstu luxusních poptávek a najdete ji v Thajsku, Vietnamu, Singapuru, Hongkongu, Číně a Indii. Hledáte něco jiného? Doporučujeme Kambodžu, Japonsko, Jižní Koreu, Myanmar a Malajsii. Asie má úžasné pláže, čistou vodu, mnoho možností pro vodní sporty a skvělé jídlo. Také stále více  výletních linek pořádá plavby ze Singapuru, Hong Kongu a Šanghaje.

ASIE 

Tyto země jsou na seznamu všech věcí a stojí za dlouhou cestu letadlem. Dopravci nyní létají  z některých evropských měst přímo do Melbourne, Sydney nebo Aucklandu.  

Jedinečná příroda je hlavním důvodem k návštěvě těchto zemí. Mnoho filmů bylo natočeno právě zde v horách a ve vnitrozemí právě díky její kráse.

NOVÝ ZÉLAND A AUSTRÁLIE

Amerika má svou jedinečnou podobu. Každý z nás jí propadl v nějakém směru a rozhodně stojí za několik návštěv. Ať uz jste filmový fanoušek, milovník hudby, povinností srdcaře je navštívit místa, na kterých se odehrávaly jeho nejoblíbenější filmy. Pojedte s námi na udílení hudebních nominací Grammy Awards a staňte se naším VIP hostem! 

USA

Ať už chcete uniknout světu na cestě po Patagónii, naučit se fotografovat na expedici za velrybami, ochutnat nejlepší chilská vína, či nalézt naplnění na výpravě do Amazonie či Mexika, zajistíme Vám exkluzivní cestovatelský zážitek – přesně takový, jaký jste si představovali.

JIŽNÍ AMERIKA

 
A JAK PRACUJEME ? 

Díky našim kontaktům, zkušenostem a dlouhodobé spolupráci s luxusními cestovnimi kancelářemi vám umíme nabídnout to nejlepší na trhu.  Každý návrh cesty je originálem připraveným pouze pro vás a poskytne vám i inspiraci k nezapomenutelným zážitkům a rady na cestu. Upřímně vám povíme, co si o daném hotelu, ostrově nebo letecké společnosti myslíme. Nabídky prezentujeme takové, jaké doopravdy jsou a zohledňujeme poměr ceny x kvalita. Vašemu zadání se věnujeme s veškerou kreativitou a diskrétností. 

Pokud nemáte úplně jasnou představu, je na místě detailnější rozhovor, který nám pomůže definovat vaše přání a požadavky. Umíme správně komunikovat a předcházíme zbytečným nedorozuměním. Poskytneme vám rady a tipy na základě našich vlastních zkušeností z cest. Máte-li zájem o přípravu cesty na míru, fungujeme na bázi vratné zálohy. Sdělíte nám vaše požadavky, my zjistíme, zda jsou reálné, vybereme vratnou zálohu, kterou vracíme  zpět  v momentě prodeje služby. Pro stále klienty, kteří s námi opakovaně cestují, je vytvoření nabídek ZDARMA.  

 

konzultace

Začneme poznáváním vašich 

preferencí a stylu cestování. Každý z vás je jedinečná osobnost. A stejně tak jsou vaše požadavky.  Naším cílem je  pomoci vám najít přesně  co hledáte nebo o čem sníte. Umíme správně

komunikovat a předcházíme zbytečným nedorozuměním.

spolupráce

Náš osobní přístup je pro nás klíčový. Jakmile budeme znát vaše preference a naše možnosti, navrhneme vám spolupráci na nejvhodnější  řešení s naším doporučením, čímž vám ušetříme spoustu času a peníze. I to se počítá !

U jednotlivých cestovních služeb (např. jenom výběr ubytování) vám zasíláme nabídku zcela ZDARMA.

záloha

Po odsouhlasení další spolupráce vám vystavíme  fakturu na vratnou zálohu ve výši 2.000 Kč, kterou vracíme  zpět  v momentě prodeje služby.  Pokud si  nevyberete (ačkoliv my splníme zadání) nebo se rozhodnete nikam nejet, propadá záloha jako úhrada našich  nákladů  vynaložených s vaším zadáním. Individuální změny v nabídkách (termín, změna hotelového ubytování apod.), jsou ZDARMA. 

itineráŘ

Vyhledáme z nabídky partnerských kanceláří zájezd nebo zpracujeme návrh cesty na míru. Navrhneme vám individuální plán aktivit a získáme vám ty nejlepší výhody a exkluzivní služby. Cena je vždy důležitá, ale to není vše. Ptáme se na podmínky, někdy na úkor ceny nemusí skutečnost odpovídat představě klienta, a to může pokazit zážitek z celé cesty. 

rezErvace

Seznámíme vás se všemi podmínkami závazné 

rezervace cestovní služby nebo zájezdu. Zájezdy od CK prodáváme za stejné ceny, jako vybrané pořádající cestovní kanceláře. Neplatíte nám nic navíc.

Podmínky služeb definujeme  zcela jasně a otevřeně. 

asistence

Nastal čas si plnit sny a jet za zážitky !

Jakmile se vydáte na svou cestu, my se ujistíme, že se máte dobře. 

V průběhu akce mohou kdykoli nastat neočekávané změny, jako například zrušení letu, změna klimatických podmínek, apod. V tu chvíli  nabídneme pomoc a rychlé alternativní řešení.

NAŠE INSPIRACE