top of page

BALI

naše doporučené hotely

ALILA VILLAS ULUWATU

Luxusní vilky v minimalistickém stylu. Celý komplex nabízí ohromující výhledy na oceán a ostrov, vynikající služby.

Nachází se na náhorní plošině podél jižního pobřeží ostrova na poloostrově Bukit, Alila Villas Uluwatu v Bali v Indonésii je jen 30 minut od mezinárodního letiště Ngurah Rai a 15 minut od zálivu Jimbaran nedaleko proslulého chrámu Uluwatu.

FOUR SEASONS SAYAN

Four Seasons Sayan je jedním z nejluxusnějších 5 * resortů na Bali v Ubudu.

Vysoká úroveň služeb. Velké duplexní apartmány a vily. Všechny pokoje jsou zařízeny v klasickém stylu. Ceůý resort je obklopen džunglí.

AMANUSA RESORT

Typický styl Amán, decentní styl. Skvělá obsluha.

Nachází se na nejjižnějším cípu poloostrova Nusa Dua s krásným výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu. 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Ngurah Rai

AMANKILA RESORT

Krásný resort s nejvyšší úrovní služeb. Stylové a odlehlé přímořské letovisko s bazénkem se třemi stupni

Nachází se na odlehlé pláži Manggis na východním pobřeží Bali. 2 hodiny jízdy od letiště Ngurah Rai International Airport.

THE LEGIAN BALI

Luxusní, klasicky zařízené letovisko v centru Seminyaku s velmi vysokým standardem. Pouze apartmány.

Legian Beach Hotel je oázou v rušném středisku. Obrovské tropické zahrady o rozloze 40 000 čtverečních metrů u slavné pláže. Mezinárodní letiště je přibližně 30 minut jízdy

ST.REGIS BALI RESORT

Sousedí s velkolepým Indickým oceánem.

Luxusní letovisko. Všechny apartmá a vily mají tradiční koloniální interiér. Velké pláže s několika plážovými vilkami, další vily se nacházejí kolem bazénu ve tvaru laguny. Vysoce kvalitní služby F & B, přímo u pláže, u golfového hřiště.

SOORI BALI

Stylový, minimalistický luxusní resort uprostřed krásné přírody Bali Perfektní úkryt s dlouhou prázdnou pláží s černým pískem.

Alila Villas Soori se nachází na pláži podél jihozápadního pobřeží ostrova Bali, pouhých 20 minut od chrámu Tanah Lot, jednoho z nejposvátnějších a nejnavštěvovanějších chrámů v Bali a necelou hodinu od mezinárodního letiště Ngurah Rai.

Please reload

HOTELY
bottom of page