top of page
LUXUSNÍ  UBYTOVÁNÍ NA
odlehlém ostrově

KAMBODŽA, Sihanoukville

Sihanoukville v Kambodži může být tím top hitem na vašem seznamu míst, kam musíte jet. Leží na pobřeží Thajského zálivu a při vyslovení jeho názvu si člověk div nezlomí jazyk. Ze tří stran ho obklopují krásné pláže a soukromý ostrov Song Saa na ostrovech Koh Rong je eko-luxusním unikátem, který se rozprostírá u nedotčených ostrůvků. Celý resort je zasazený  do deštného pralesa a vyhlášené lázně čerpají z místních bylin, olejů a tradic.Uklidňující 150 minutový rituál je rajským potěšením pro duši.Nachází se zde 24 prostorných luxusních vil, z nichž každá má vlastní bazén a nádherný výhled na ostrov a oceán. Každá vila byla postavena z recyklovaného a recyklovaného dřeva a zdobena repuronovanými předměty a materiály v souladu s místní filozofií. Jedná se o jedno středisko s ekologickým záměrem v samostatné mořské rezervaci. Zajímavostí je spolupráce hotelu s týmem  námořních biologů, kteří se podílí na prospěšných projektech. Myslet zeleně nebylo nikdy  tak okouzlující.

BELIZE, Cayo Espanto

Privátní resort na malém ostrůvku Cayo Espanto se nachází u ostrova Ambergris Caye, transfer mezi ostrovy je zajištěn lodí (plavba trvá cca 7 minut). Malý ostrov nabízí klid, což je přesně to co hledáte. 7 barevně a vkusně vyzdobených vil s vlastními bazény je navrženo tak, aby každý měl své soukromí. K tomu váš osobní komorník, který splní veškerá přání a dopřeje vám tu nezapomenutelnou,vymazlenou dovolenou. Vše je navrženo tak, aby se vám zde moc líbilo !

TAHAA, FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE

Skutečně luxusní útěk na velmi intimní ostrov Vahine Island. Soukromý ostrov má jen devět bungalovů ve stínu kokosových palem a několik vodních bungalovů  s okouzlujícím výhledem na tyrkysovou lagunu. I když jste v blízkém dosahu hlavního ostrova Tahaa, stejně se budete cítit jako na konci světa. Kromě vynikajícího jídla vás bude ostrov stále něčím překvapovat. Výletem na kanoi, šnorchlováním v průzračné vodě a večeři při romantickém západu slunce prostě neodoláte. Pro romatické pobyty máme připravený balíček, kterým svou drahou polovičku nadchnete! 

BRAZÍLIE, Ponta dos Ganchos

Poloostrov Ponta dos Ganchos je soukromým rájem na odlehlém úseku jižní Brazílie, kde západy slunce a snídaně trvá celý den. Toto uklidňující útočiště v deštném pralese je na vlastním poloostrově, lemované tropickými stromy, rozeklanými břehy a ústřicovými farmami, s dostatkem, aby vás zaneprázdnil - herna, kino a regenerační lázně. Každý z bungalovů má velikou King size postel, šatní skříň a houpací síť na verandě. Využijte parní saunu v bungalovu Super Luxo a pak se vydejte na dřevěnou palubu, kde najdete vířivku a pokocháte se krásným výhledem na zátoku. Drsný terén deštného pralesa činí tento hotel nevhodný pro děti. Doporučujeme mladým párům.

SUMBA, Indonésie

Zastrčený na jednom z nejvíce neprozkoumaných ostrovů Indonésie se nachází resort s neobyčejnou atmosférou. Je téměř zcela chráněný od rušných měst a jeho velkolepá krajina je nastavena pro opravdové romantické útěky. Plážové vilky a luxusní chaty v korunách stromů vám poskytnou nevšední zážitek. Zde prostě musíte surfovat, prozkoumat buš na koni nebo se zapojit do prospěšného komunitního  projektu ..... nebo jen relaxovat u svého bazénu. Kdo se nechce nudit  je tento ostrov opravdu přímo ideální :)  psst - ložnice jsou zde skutečně sexy! 

Od okamžiku, kdy se dostanete na tento ostrov se vám zlepší nálada. Je zde více aktivit, než byste mohli přát a k tomu  romantické večeře ve vile s vlastním nekonečným bazénem... K dispozici je bezplatná pečovatelská služba a dětský klub, takže dospělí mohou bezstarostně popíjet koktejly při romantickém západu slunce. Říká se, že při odjezdu hosté prolévají slzy - vsadíme se, že to jsou většinou rodiče. :)

IBIZA - Baleáry - Španělsko

Luxusní vila Tagomago se nachází na soukromém ostrově u severovýchodního pobřeží ostrova Ibiza. Celková rozloha ostrova je 600.000 metrů čtverečních. Osamocený zelený ostrov je pokrytý idylickými venkovskými stezkami a na západním pobřeží je pouze veřejný plážový bar, který nabízí vynikající jídlo s možnostmi pro vodní sporty. Rozlehlá moderní vila Tagomago je jediným sídlem na ostrově a je ideální pro soukromé párty a prázdninové pobyty. Maximální obsazenost 10 osob - 5 ložnic. Exkluzivní místo, které navštěvují světové celebrity.

MOZAMBIK, Benguerra

Hotel Azura je fantastické místo v Africe míle vzdálené útočiště od pobřeží. Na břehu ostrova Benguerra se nachází luxusních vily s romantickým  nádechem. Připojte se k ostrovnímu životu a pomozte s jedním z mnoha projektů ochrany ostrova, nebo si jen sedněte u jasně modré laguny a sledujte příliv a odliv. Hotel se zavázal k udržitelnému a zodpovědnému rybolovu, stejně jako stavebním projektům, které pomohou místní komunitě. Fond Dúha pomáhá při výstavbě školy a kliniky na ostrově. Sponzoruje také fotbalový tým a poskytuje výuku angličtiny. Pro bezpečený pobyt doporučuje antimalarika sebou. 

MALEDIVY

Soukromý ostrovní ráj. Bílé pláže. Eco-chic vily v butikovém stylu. Odhoďte boty a své starosti: s vynikajícími lázněmi, okouzlujícím útesem a žádaným služebním VIP  servisem, nebudete potřebovat už nic. Západ slunce může být velkolepý, ale vily na východní straně ostrova mají nepřerušovaný výhled na oceán. Vily mají  zahradní koupelny, útulné venkovní  posezení, některé i vlastní bazén. Na ostrově není žádný společný bazén, takže pokud musíte mít bazén, ujistěte se, že vyrazíte právě do vily s privátním  bazénem s mořskou vodou. 

SABAH, Malajsie

Pokud letíte do Singapuru či Hong Kongu, naplánujte si krátký pobyt v romantickém  eko resortu v Sabah. Toto zelené letovisko v Jihočínském moři nabízí několik vil v tiché laguně a má dokonce vlastní mořské vědecké centrum. Okolní džungle, ale i pohodlí ve stylových bungalovech a vilkách nabízí luxusní zážitky. Treky s průvodcem do džungle, kajaky, kurzy vaření váš pobyt jenom obohatí. Tip od nás: šité přímo pro svatby a líbánky. 

KARIBIK, Turks and Caixos

Kdysi divoký, neobývaný ostrov, nyní třpytící se bílé wellness útočiště. Tento soukromý  boutique hotel je prostě cool. Má bezstarostný minimalistický vzhled  plus velmi ceněné lázně a kilometry nedotčené, neobývané a nezapomenutelné pláže ..... tak co více si přát když toto milujete ?  Sebou vemte volné oblečení pro jógu a Pilates (rohožku nechte doma - hotel má několik k půjčce); tenisovou obuv pro váš trénink na kurtě; super-velké sluneční brýle pro skryté večírky.... no a k tomu bonus navíc - děti do 12 let mají pobyt zdarma. 

THAJSKO, Phuket

Tyrkysová voda a  bílá pláž na malém ostrově jižně od Phuketu tvoří elegantní oázu pro splynutí s přírodou... obzvlášt večer se tu budete cítít jako na opuštěném ostrově. Elegantní oáza byla postavena v  harmonii se svým prostředím, s klidnými butikovými vilkami a krásným bazénem s výhleme na moře. Racha voní božsky, čerstvou citronovou vůní proniká do celého areálu.... Vyberte  si vaši oblíbenou vůni do pokoje : přírodní vůně od citronové trávy, jasmínu nebo levandule ...Zabalte si hodně čtení, nic takového si zde nekoupíte. 

KARIBIK, Turks and Caicos, Providenciales

Nachází se na krásném ostrově Providenciales v Turks a Caicos, kde se nachází jedny z nejlepších pláží na světě. Luxusní rezort Amanyara je odlehlé útočiště, které se nachází v Národním parku podél nedotčených útesů , které jsou proslulé nejlepším potápěním. Resort čerpá své jméno od Amana, slovo ze Sanskritu pro "mír" a yara, slovo pro "místo" v jazyce Arawak. Hotel patří do portfolia Aman, nejluxusnější hotelové značky na světě. Navštívili jsme tento hotel pouze na oběd při naší plavbě Karibikem a zamilovali jsme si ho ! Je to tak krásné místo. Jídlo bylo úžasné a Amojara Mojito je nutností vyzkoušet! 

Please reload

JAKO ROBINSON 

Chcete na chvíli utéct od civilizace a užít si nikým nerušenou dovolenou ? Tak pouze pro vás máme připravenou kolekci exkluzivních a luxusních hotelů, které stojí za to navštívit. Od ekologicky šetrných míst v Thajském zálivu až po ultra-luxusní pobyty v Karibiku, které slibují romantiku a dokonalou relaxaci  na izolovaných a soukromých ostrovech.  

Můj kanál
Přehrát video
bottom of page