top of page

hotel THE ST. REGIS BAL HARBOUR RESORT

FLORIDA,  Bal Harbour
7201 NE 4TH AVENUE, SUITE 102, MIAMI, FL 33138
Pro rodiny s dětmi, páry a eventy.
kategorie :  5*
počet pokojů : 243 pokojů

Nachází se na křižovatce umění, módy, designu a  nabízí bezkonkurenční zážitek z dovolené na jižní Floridě. Bal Harbour je známý jako nejexkluzivnější oblast u Miami, s perfektně upravenými ulicemi, nedotčenými plážemi, luxusním designem a luxusními obchody.

 

VYBAVENÍ:

The St. Regis Bal Harbour Resort nabízí bezkonkurenční eleganci, intuitivní servis a lákavé vymoženosti. Tento exkluzivní podle Forbese pětihvězdičkový a AAA pětidiamantový hotel je opravdovým průsečíkem umění, módy a designu a svým hostům poskytuje výjimečné dovolenkové zkušenosti Jižní Floridy. Hotel disponuje více než 27 patry na Atlantickým oceánem, překrásné a prostorné pokoje a apartmá pro hosty, každý s dech beroucími výhledy z širokých balkonů. V resortu hotelu se nachází úžasné vymoženosti jako například fantastické lázně Remède Spa, fantastická gourmet kuchyně v restauraci Atlantikós a BH Burger Baru, překrásné denní vilky Oceanfront Day Villas a také značkové služby St. Regis Butler service. Bal Harbour je v Miami známý jako nejexkluzivnější území s per pěstěnými uličkami, dokonale čistými plážemi, luxusním designem a mimořádnými možnostmi nákupů.

 

NÁŠ TIP:

Wellness centrum Remède Spa v rezortu St Regis Bal Harbour má rozlohu 1300 m² a nabízí celou řadu lázeňských služeb, včetně 11 místností pro procedury, aromatické parní lázně a finských saun.

 

POLOHA:

Rezort se nachází 3 minuty chůze od obchodů ve městě Bal Harbour.Rezort je vzdálený 14 km jízdy autem od pláže South Beach a 25 minut jízdy autem od finančního centra Brickell v Miami. Na mezinárodní letiště Miami je 24 km daleko. 

 

  • Google+ Basic Black
  • Facebook Basic Black
bottom of page