top of page

délka letu: od 12 hodin

ideální pobyt: březen

ideální délka pobytu: 14 dní

doporučené hotely

Vzhůru do Miami!

Vyhřívejte se v lesku a slávě známé Ocean Drive, užívejte si bezkonkurenční atmosféry Lincoln Road v samotném srdci South Beach, nebo relaxujte a hrajte si na nekonečných plážích bez poskvrnky. Zažijte Kubánskou příchuť života v Little Havana a také městské čtvrti plné současného umění a designu. Miami má totiž pro každého něco.

Nabízíme Vám například:

VIP vstup do nejvyhlášenějších místeček a podniků na South Beach.  Pro Váš bezchybný relax na South Beach budete mít k dispozici soukromý pohodlný přístřešek, tzv. cabana a také osobního průvodce, který Vás provede nočním programem. Ocitnete se v těch nejžhavějších podnicích na celé South Beach včetně možnosti VIP vstupu do módního klubu Mondrian's Sunset Lounge s jeho neskutečnými výhledy na záliv z terasy. Poznejte místní kulturu!

Umění za zdmi Miami. Užijte si komentovanou prohlídku centra současného a street umění v Miami. Prohlédněte si umění na zdejších zdech a dveřích - Wynwood Walls and Doors, setkejte se s místními umělci a majiteli galerií a navštivte jejich ateliéry a studia. A vyzkoušejte božské jídlo ve slavné restauraci Wynwood Kitchen. Poznejte současné umění Miami a místní kulturu!

Naučte se Kubánský styl vaření. Věnujte odpoledne v kuchyni předního Kubánského šéfkuchaře připravujícího tradiční kubánské speciality včetně smažených sladkých banánů. Naučte se kubánskému kuchařskému dědictví a vlivu na Miami a užijte si el sabor del Caribe – chuti Karibiku. Poznejte místní kuchyni!

Zažijte zápasy těch největších světových hvězd sportu!

Tenis, basketbal nebo hokej?

Hokej na Floridě

Pro vášnivé sportovce a fanoušky světových sportovních hvězd Vám vřele doporučujeme návštěvu několika výjimečných sportovních událostí. Máte rádi hokej? Pak byste měli vidět některý ze zápasů Florida Panthers, profesionálního amerického hokejového klubu, který hraje severoamerickou NHL a kde září ikona českého hokeje Jaromír Jágr. To vše v aréně BB&T Centre pro 19 000 diváků, domově Florida Panthers. 

Miami Open

Chcete-li vidět hrát ty největší hvězdy světového tenisu, pak pro Vás máme Miami Open.  Společný tenisový turnaj mužského okruhu ATP World Tour a ženského okruhu WTA Tour, který se koná v areálu Tennis Center v Crandon Park na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold, to je jedinečná příležitost a tenisový svátek s naprosto ojedinělou atmosférou, kde můžete potkat nejednoho hráče či hráčku osobně. Připravíme pro Vás krásný jarní zážitek ve floridském Key Biscayne 

Basketbal na Floridě

Jedním z nejpopulárnějších amerických sportů je vedle amerického fotbalu a baseballu také basketbal. V nejlepší soutěži světa NBA má Florida hned dva zástupce – v Miami hraje své zápasy klub Miami Heat a v Orlandu pak Orlando Magic. Basketbalové zápasy jsou velkou show a i diváci, kteří zrovna tomuto sportu neholdují, si mohou odnést z návštěvy zápasu pěkný zážitek.  V minulosti šlo v Miami vidět jedny z největších hvězd světového basketbalu v čele s LeBronem Jamesem; 

Florida! Zažijte dobrodružství nejen s rodinou!

Bílé písečné pláže, obrovská oblast divokých mokřin, vesmírné středisko, odkud startují raketoplány, chráněné korálové útesy, místo, které se pyšní názvem Nejmagičtejší místo na Zemi? Ano, to je Florida. Perfektní místo jako stvořené pro výlet s rodinou. Florida prostě nabízí kontrastující a vzrušující krajinu nabízející kouzelné scény, zábavu a nezapomenutelné možnosti, jak trávit čas. Byla by škoda nevyzkoušet divoké horské dráhy nebo vidět na vlastní oči burácející vesmírné raketoplány, aligátory krmící se barevnými rybami nebo jen tak jezdit na plážových kolech pod palmami, upéct báječný dezert nebo vytvořit vlastní grafifiti umění, cestovat hydroplánem v křišťálově tyrkysových vodách, takové vzpomínky na rodinný výlet Vám zůstanou navždy. Máme pro Vás tento tip!

florida program

1. - 3. den

VIP Orlando a Kennedyho vesmírné centrum

Vaše cesta začíná v Orlandu, v místě zvaném Nejmagičtejší místo na Zemi. Vydáte se za nejoblíbenějšími atrakcemi ve Walt Disney Worldu a budete mít k dispozici VIP průvodce, který zajistí, že Vám nic neunikne.  Následující den se můžete těšit na stejnou péči a soukromý doprovod do světově proslulých filmových ateliérů Universal Studios! Třetí den se rozloučíte s nezapomenutelným Orlandem a zastavíte se ve fascinujícím Kennedyho vesmírném centru, kde získáte přehled o centru z pohledu člověka zevnitř, výjimečný zážitek, uvidíte startovací plochy, startovací zařízení a montážní budovy.

3. - 5. den

Luxusní Palm Beach

Poznejte luxusní pobřeží v Palm Beach. Můžete se vyhřívat na sluníčku nebo se plavit na luxusní jachtě v modrých vodách křišťálového moře. Váš zkušený kapitán Vás vezme na skryté ostrovy jako jsou Peanut a Munion. Následující den můžete využít k odpočinku. Můžete dělat, na co budete mít chuť, třeba relaxovat na bílé písečné pláži, zahrát si golf nebo si užít klid a pohodu v lázních The Breakers Palm Beach.

5.-7. den

Miami z pohledu znalce

Zavezeme Vás do vzrušujícího města Miami! Při soukromé prohlídce se ocitnete přímo v centru městské kultury a umělecké čtvrti Wynwood. Objevíte zde barevné streetové umění, malby a kresby na zdech a také potkáte pouliční umělce. Následující den zažijete kružní výlet po živoucí Little Havana. Prohlédnete si Domino Park, budete moci vyzkoušet čerstvé ovoce v tradiční „fruteria“, ochutnáte kubánskou kávu, některou z bláznivých příchutí zmrzlin a hlavně, můžete si zatančit salsu přímo s experty na tento tanec.

7. - 8. den

Dobrodružství v Islamorada 

Po cestě do Keys se zastavíte v Everglades, Národním parku známém především svými rozsáhlými mokřady a specifickou faunou i flórou, především aligátory, krokodýli, kriticky ohroženou floridskou pumou, ale i vodnímu ptactvu, které je v tomto parku značně rozšířené. S Vaším průvodcem přírodovědcem poznáte tuto výjimečnou oblast, která je domovem také šířících se krajt, mluvících papoušků a mnoha dalších zajímavých živočichů. V dalších dnech po cestě do Islamorady se setkáte s Vaším osobním kapitánem, který Vás zaveze do blízkosti neporušených korálových útesů, které obklopují Florida Keys. V čisté a svěží vodě pak využijete šnorchlovací výstroj. Večer s pak užijete v klidu u moře.

Please reload

Hotely Florida

naše doporučené hotely

FOUR SEASONS HOTEL AT WALT DISNEY *****

Walt Disney World® Resort v Orlandu. Pro rodiny, líbánky nebo luxusní eventy.

THE BREAKERS PALM BEACH*****

Historický hotel v Palm Beach se soukromou pláží. Pro rodiny, eventy, golf, romantika, gurmány.

THE ST. REGIS BAL HARBOUR RESORT*****

Hotel nedalek v Bal Habour, nedaleko Miami. pro rodiny, páry, eventy a milovníky lázní

THE MOORINGS VILLAGE & SPA ****

Islamorada. Krásný tropicky resort s bílou pláží. Pro líbánky, rodiny, svatby.

SUNSET KEY COTTAGES ****

Key West. Jeden z našich bestsellerů, vilky a exkluzivní pláž, pro rodiny, líbánky a potápění

Please reload

bottom of page