top of page

hotel FOUR SEASONS RESORT ORLANDO AT WALT DISNEY WORLD® RESORT

FLORIDA, Orlando
Pro rodiny s dětmi a eventy.
kategorie :  5*
počet pokojů : 512 pokojů

Tento floridský rezort v Orlandu nabízí rodinný bazén s tobogánem, další bazén pouze pro dospělé a bezplatnou dopravu do zábavního parku Walt Disney World.

 

VYBAVENÍ:

Orlando Four Seasons Resort at Walt Disney Resort poskytuje pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, zařízeným balkonem a některé také s výhledem na zábavní park.

Four Seasons Resort Orlando má také bezplatné Wi-Fi, fitness centrum s golfem a tenisem, business centrum, prodej vstupenek do zábavního parku a další možnosti pro děti a mládež.

NÁŠ TIP:

Každý čtvrtek a sobotu se podává snídaně se známými postavičkami z Disneyho produkce. Restaurace PB&G nabízí grilování pod širým nebem, zatímco ve střešní španělské restauraci Capa si můžete vychutnat výtečné steaky, osvěžující koktejly, čerstvé ústřice a další mořské plody z Floridy.

 

POLOHA:

Hotel se nachází 20 minut jízdy od filmových studií Universal a mořského světa SeaWorld Orlando a 28 minut jízdy od mezinárodního orlandského letiště. Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v Orlandu

 

  • Google+ Basic Black
  • Facebook Basic Black
bottom of page