top of page

hotel SUNSET KEY COTTAGES

FLORIDA,  Keys West
77201 NE 4TH AVENUE, SUITE 102, MIAMI, FL 33138
Pro rodiny s dětmi, páry a romantiku
kategorie :  4*
počet pokojů : 40 pokojů

Užijte si panoramatický výhled na tyrkysově modré vody nebo zahrady plné jasmínových nádvoří, jasně barevného ibišku a frangipanů. 

 

VYBAVENÍ:

Letní vilky lemované keři kvetoucích bougainvillií na exkluzivních plážích, idylické lázně a svůdné pobřeží, to je fantastický hotelový resort Sunset Key Cottages přímo na nádherném ostrůvku Sunset Key, sedm minut člunem z Key West. 90 mil od Kubánského pobřeží a 150 mil od Miami se nachází majestátně umístěný Sunset Key ostrov, který svým hostům otevírá brány ke Karibským ostrovům. Sunset Key nabízí 27ti akrový přepychový tropický ráj s privátními dvou, tří a čtyřpokojovými viladomy vyvedenými v nádherných pastelových barvách dřevěných detailů, s plechovými střechami ve viktoriánském stylu zachycují typický životní styl Key West s pověstným klidem a šarmem je tu pro Vás. Hosté se zde mohou těšit nejen z panoramatických výhledů na tyrkysově modrou hladinu nebo zahrady vonící jasmínem s překrásnými plnými barvami ibišků a plumérií. To vše je korunováno bezchybným servisem milého a pečlivého týmu. Sunset Key Vám zaručí luxusní relax ve výjimečném klidném a inspirativním prostředí na dosah Karibiku.

 

NÁŠ TIP:

Latitudes, místní restaurace, nabízí mořské plody a karibské speciality. Hosté si mohou také vychutnat jídlo alfresco na přilehlém terase..

 

POLOHA:

Sunset Key Cottages se nachází na odlehlém 27 akrovém ostrovu, sedm minut od městečka Key West.

 

  • Google+ Basic Black
  • Facebook Basic Black
bottom of page